📣 Video çekmek en büyük tutkularından biriyse, kısa film alanında kendini geliştirmek istiyorsan ya da çizim, tasarım, çizgi roman gibi alanlarda yeteneğinin olduğunu düşünüyorsan bu proje tam sana göre! 📣

AFS Gönüllüleri Derneği olarak yer alacağımız ve 22-30 Ağustos tarihlerinde İspanya’nın Ovideo şehrinde gerçekleşecek EUdentity ¨Visual Arts for a European Identity¨ Erasmus+ Gençlik Değişimi projesi için katılımcılarımızı arıyoruz.

Başvuru formu:
https://forms.gle/prRZe3yMoGFYnPaj7

Projenin InfoPack dosyasını incelemek için: 👇👇
http://bit.ly/EUdentityYE 

🚨Son başvuru tarihi: 13 Temmuz Çarşamba, 17:00🚨

 

EUdentity Visual Arts for a European Identity¨ Erasmus+ Gençlik Değişimi Projesi

Son yıllarda yaşanan pandemi, göç dalgaları, uluslararası krizler gibi birçok global gündemin ışığında yeniden tartışmaya açılan Avrupalı kimliği konularında gençlerin söz hakkını temsil etme adına tasarlanan projede, katılımcılar görüşlerini, hedeflerini, ihtiyaçlarını ve kaygılarını; iletişimin iki muhteşem aracı olan çizgi roman ve videoyu kullanarak anlatacaklar. 

Yaratıcı ve öğretici oturumlarda fikirlerini paylaşacak ve ortak üretimde bulunacak genç katılımcılar non-formal eğitim metotlarıyla birlikte kimlik kavramı üzerine düşüncelerini görsel sanatları kullanarak ifade edebilecekleri alana sahip olacaklar.   

İspanya merkezli L’Ayalguina Cultural Association tarafından tasarlanan ve Erasmus+ tarafından fonlanan projede AFS Gönüllüleri Derneği’nin yanı sıra Bulgaristan, İtalya ve İspanya’dan da katılımcılar yer alacaklar. Katılımcıların ulaşım ve konaklama masrafları proje tarafından karşılanacak. 

ℹ️ Kimler Başvurabilir? ℹ️

▶️ 18-25 yaş aralığındaki gençler
▶️ Çizgi Roman ve/veya Video alanına ilgi duyanlar
▶️ Sivil toplum faaliyetlerinde aktif yer almak isteyen gençler
▶️ Kültürlerarası çalışmalarda takım çalışmasıyla beraber kendini ifade etmek isteyen genç katılımcılar

🔴🟡🔵 ÖNEMLİ NOT: Proje Türkiye’den başvuracak katılımcıların vize masraflarını KARŞILAMAMAKTADIR. Pandemi sonrası zorlaşan vize koşulları ve vize başvuru sürelerinin uzaması sebebiyle hali hazırda seyahat tarihlerini kapsayan geçerli vizesi veya yeşil pasaportu olan katılımcılara öncelik verilecektir. Elimizde olmayan bu durumu anlayışla karşıladığınız için teşekkür ederiz. 🔴🟡🔵